DAGİ Giyim Bayilik
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

DAGİ Giyim Bayilik

0

En büyük Türk giyim markalarından biri olan DAGİ, Türkiye ve dünyada büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bayilik veriyor.

1984 yılında kurulan ve 2004 yılında önemli bir dönüşüm sürecine giren, Türkiye genelinde 78 şubesi ile müşterilerine hizmet sağlayan Dagi Giyim, franchise şartlarını karşılayan yatırımcılarına bayilik sunmayı sürdürüyor.

İç giyim sektörünün lider markaları arasında yer alan Dagi sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Suudi Arabistan, Irak, İran, Kıbrıs, Mısır, Kazakistan, Rusya ve Azerbaycan’da da 11 mağazaya sahip. Hem Türkiye’de hem yurt dışında bayilik veren marka yaklaşık olarak 400 bin liralık yatırım sermayesine sahip girişimciler ile çalışmayı planlıyor. 2017 ve 2018’i yüzde 30’u aşkın büyüme ile kapatan marka 2019 yılında da yeni mağazaları ile büyüme adımlarını hızla atmayı sürdürmek istiyor.

LOKASYON

Dagi’nin franchise ekibi, en iyi mağaza lokasyonunu bulmak üzere yatırımcılar ile yoğun bir çalışma gerçekleştirerek en iyi lokasyonu bulmak üzere araştırmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda lokasyon için firma önemli destekler sağlıyor.

DESTEK

Franchise adayları ile ilk günden, yatırımın son gününe kadar önemli destekler sağlayan Dagi, mükemmel bir konsept sağlamak üzere tam bir destek yelpazesi sağlıyor. Firma özellikle yerelde güçlü yatırımcılar ile çalışmayı planlıyor, bu kapsamda giyim sektöründeki deneyim ve tecrübe bayilik almak için mutlak gerekli.

İLETİŞİM

Adres: Birahane Sok. Koç Plaza No: 3/1 Bomonti – Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 240 40 65

 

İlginizi Çekebilir
cafe