1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

DAGİ Giyim Bayilik

DAGİ Giyim Bayilik
0

En büyük Türk giyim markalarından biri olan DAGİ, Türkiye ve dünyada büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bayilik veriyor.

1984 yılında kurulan ve 2004 yılında önemli bir dönüşüm sürecine giren, Türkiye genelinde 78 şubesi ile müşterilerine hizmet sağlayan Dagi Giyim, franchise şartlarını karşılayan yatırımcılarına bayilik sunmayı sürdürüyor.

İç giyim sektörünün lider markaları arasında yer alan Dagi sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Suudi Arabistan, Irak, İran, Kıbrıs, Mısır, Kazakistan, Rusya ve Azerbaycan’da da 11 mağazaya sahip. Hem Türkiye’de hem yurt dışında bayilik veren marka yaklaşık olarak 400 bin liralık yatırım sermayesine sahip girişimciler ile çalışmayı planlıyor. 2017 ve 2018’i yüzde 30’u aşkın büyüme ile kapatan marka 2019 yılında da yeni mağazaları ile büyüme adımlarını hızla atmayı sürdürmek istiyor.

LOKASYON

Dagi’nin franchise ekibi, en iyi mağaza lokasyonunu bulmak üzere yatırımcılar ile yoğun bir çalışma gerçekleştirerek en iyi lokasyonu bulmak üzere araştırmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda lokasyon için firma önemli destekler sağlıyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

DESTEK

Franchise adayları ile ilk günden, yatırımın son gününe kadar önemli destekler sağlayan Dagi, mükemmel bir konsept sağlamak üzere tam bir destek yelpazesi sağlıyor. Firma özellikle yerelde güçlü yatırımcılar ile çalışmayı planlıyor, bu kapsamda giyim sektöründeki deneyim ve tecrübe bayilik almak için mutlak gerekli.

İLETİŞİM

Adres: Birahane Sok. Koç Plaza No: 3/1 Bomonti – Şişli / İstanbul
Telefon: 0212 240 40 65

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2020'ye Girerken Yeni 14 İş Fikirleri!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap