1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Coffeemania Kahve Bayilik Veriyor

Coffeemania Kahve Bayilik Veriyor
1

Kahve sektörü her yıl büyümeyi sürdüren harika bir sektör. Türkiye’de sık sık yeni şirketler bu konuda girişim başlatıyor.

2009 yılında 4 şube ile kahve sektörüne giriş yapan Coffeemania bayilik veriyor. Şirket kahve sektöründe önemli bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Bugün 70’e yakın şubesiyle hizmet veren ve ciddi bir marka potansiyeli taşıyan Coffeemania ile sizde karlı bir yatırıma MERHABA deme fırsatına sahipsiniz.

1200’e yakın kişiyi doğrudan ve dolaylı olarak istihdam eden Coffeemania, yurt dışında da ciddi operasyonlar gerçekleştirmektedir. Şirket Türkiye’de de franchise veriyor. Aşağıdaki 7 adımı tamamlayarak Coffeemania bayiliği alabiliyorsunuz.

Coffeemania’nın bayilik sürecinde bizzat şirketle iletişime geçerek de bilgi alabiliyor ve profesyonel destek sisteminden yararlanabiliyorsunuz. Son 6 ayda şirketin çok fazla sayıda bayilik başvurusu aldığını belirtmek gerekiyor.

1- BAŞVURU
Coffeemanialı olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden bayi adaylarının başvuruları alınır. Başvuru yapmak için: http://coffeemaniam.com/hemen-basvur sayfasına gidebilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

2- ÖN GÖRÜŞME VE DAVET
Coffeemania Franchising ekibi, bayi adaylarıyla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemi konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu değerlendirilen adaylar merkeze davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

3- ÖN PROTOKOL VE LOKASYON
Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarla, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayı için en uygun mekana şirket ile birlikte karar verilir.

4- SÖZLEŞME
Bayi adaylarından franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmesi hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

5- MİMARİ PROJE
Konsepte uygun olarak mimari ekibi mağazanın projelendirilmesini, 3 boyutlu halini hazırlar, sunar ve inşaat başlar.

6- PERSONEL ALIMI / EĞİTİMİ
İnşaatın tamamlanmasına yakın, operasyon ekibi tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Makbul Bayilik Veriyor mu? Şartları ve Bedeli

7- ŞUBE AÇILIŞI
Operasyon ekibi, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.

Bayilik almadan cafe açmayı düşünüyorsanız mutlaka CAFE NASIL AÇILIR? adlı rehberimize sizleri bekliyoruz!

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 7 Şubat 2019

    Mrb degerli Coffeemania sizinle çalışmak istiyorum sizinle kalkınmak adımınızı doyurmak istiyorum deneyimliyim işletmeciyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir