Coffeemania Kahve Bayilik Veriyor

Coffeemania Kahve Bayilik Veriyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Coffeemania Kahve Bayilik Veriyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Kahve sektörü her yıl büyümeyi sürdüren harika bir sektör. Türkiye’de sık sık yeni şirketler bu konuda girişim başlatıyor.

2009 yılında 4 şube ile kahve sektörüne giriş yapan Coffeemania bayilik veriyor. Şirket kahve sektöründe önemli bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Bugün 70’e yakın şubesiyle hizmet veren ve ciddi bir marka potansiyeli taşıyan Coffeemania ile sizde karlı bir yatırıma MERHABA deme fırsatına sahipsiniz.

1200’e yakın kişiyi doğrudan ve dolaylı olarak istihdam eden Coffeemania, yurt dışında da ciddi operasyonlar gerçekleştirmektedir. Şirket Türkiye’de de franchise veriyor. Aşağıdaki 7 adımı tamamlayarak Coffeemania bayiliği alabiliyorsunuz.

Coffeemania’nın bayilik sürecinde bizzat şirketle iletişime geçerek de bilgi alabiliyor ve profesyonel destek sisteminden yararlanabiliyorsunuz. Son 6 ayda şirketin çok fazla sayıda bayilik başvurusu aldığını belirtmek gerekiyor.

1- BAŞVURU
Coffeemanialı olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden bayi adaylarının başvuruları alınır. Başvuru yapmak için: http://coffeemaniam.com/hemen-basvur sayfasına gidebilirsiniz.

2- ÖN GÖRÜŞME VE DAVET
Coffeemania Franchising ekibi, bayi adaylarıyla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemi konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu değerlendirilen adaylar merkeze davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

3- ÖN PROTOKOL VE LOKASYON
Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarla, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayı için en uygun mekana şirket ile birlikte karar verilir.

4- SÖZLEŞME
Bayi adaylarından franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmesi hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

5- MİMARİ PROJE
Konsepte uygun olarak mimari ekibi mağazanın projelendirilmesini, 3 boyutlu halini hazırlar, sunar ve inşaat başlar.

6- PERSONEL ALIMI / EĞİTİMİ
İnşaatın tamamlanmasına yakın, operasyon ekibi tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

7- ŞUBE AÇILIŞI
Operasyon ekibi, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.

Bayilik almadan cafe açmayı düşünüyorsanız mutlaka CAFE NASIL AÇILIR? adlı rehberimize sizleri bekliyoruz!

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Coffeemania Kahve Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Coffeemania Kahve Bayilik Veriyor” üzerine bir yorum

  1. Mrb degerli Coffeemania sizinle çalışmak istiyorum sizinle kalkınmak adımınızı doyurmak istiyorum deneyimliyim işletmeciyim

    Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!