1. Anasayfa
 2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Çiğ Köfte Bayilik 2024’te Hala Kazandırır Mı?

Çiğ Köfte Bayilik 2024’te Hala Kazandırır Mı?
0

Çiğ Köfte Bayilik 2024’te Hala Kazandırır Mı?

Çiğ köfte bayilik işlemleri bu işe girişmek isteyen kişiler tarafından büyük ölçüde merak ediliyor. Eğer bu işi yapmak ve bayi sahibi olmak istiyorsanız yerine getirmeniz gereken birtakım şartlar bulunuyor. Tüm şartları istendiği şekilde sağladıktan sonra siz de bayi sahibi olabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayilik 2024’te Hala Kazandırır Mı?

Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar?

Çiğ köfte bayilik ücretleri seçilen firmaya göre değişiklik gösteriyor denilebilir. Firmaların bayilik ücretlerini öğrenmek için gerekli araştırmaları yapabilir ve bu firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Araştırmalarınızın sonucunda ise bütçenize uygun bir firma seçiminde bulunmanız mümkün. Çiğ köfte firmalarının ücretlerinin ise 5.000 Türk lirası ile 25.000 Türk lirası arasında değiştiği rahatlıkla söylenebilir.

Firmalar ücretlerini belirtirken genel olarak mekanın konumunu, mekanın büyüklüğünü ve diğer faktörleri göz önünde bulundurur. Buna bağlı olarak eğer seçtiğiniz mekan büyük bir alana sahip ise firmalar tarafından daha fazla ücret talep edildiği ifade edilebilir. Firma seçiminde ise bayi sahibi olmak isteyen kişilerin maddi faktörleri de oldukça büyük bir rol oynar. Firmaların bayilik için talep ettiği ücretleri öğrenmek için firmalar ile görüşme yapabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Çiğ köfte bayilik işlemlerinizi tamamladıktan sonra son hazırlıklarınızı yapabilir ve eğer gerekiyorsa personel alımında bulunabilirsiniz. Mekanınızın konumuna ve çevresel şartlara bağlı olarak bu işten yüksek kazançlar elde etmeniz son derece mümkün. Bayiliğe devam ettikçe yüksek miktarlarda kar elde ettiğinizi kolay bir şekilde görebilirsiniz. Dilerseniz işletmeniz içerisinde çeşitli indirim ve kampanyalar da yapabilirsiniz.

Aynı zamanda işletmenizi çevrimiçi yemek siparişlerine dahil ederek bu yöntemle de işletmenizden kazandığınız geliri artırabilirsiniz. Böylece daha çok sipariş alabilir ve işletmenizi daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. Bu işlemin son derece kazançlı olması nedeniyle bayilik açma aşamasında yatırdığınız tutardan daha fazla miktarlar kazanacağınız söylenebilir.

Eğer bu işi gerçekten yapmak istiyorsanız ve bu iş için yeterli bir birikime sahipseniz bayilik alma işlemlerine pratik bir şekilde başlayabilirsiniz. Firmalar ile yaptığınız görüşmeler kısa süre içinde tamamlanır ve uygun nitelikler taşıdığınız taktirde çiğ köfte işletmesinin sahibi olmaya hak kazanabilirsiniz.

Maliyetler düşük tutularak çiğ köfte bayiliği için ortalama şu şekilde:

 • Aylık ortalama kâr olarak 30 – 50 bin TL civarında, işlek bir noktada 75 bin TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayilik 2024’te Hala Kazandırır Mı?Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Çiğ köfte bayilik şartları seçim yaptığınız firmaya göre farklı özellikler taşıyabilir. Ancak genel olarak firmalar seçilen mekanın güzel bir konumda olmasına ve mekanın yapısının da iyi bir durumda olmasına dikkat eder. Bazı firmalar kişilerden adli sicil kaydı isteyebilir ve buna bağlı olarak eğer bir suç geçmişiniz varsa bayilik alamayabilirsiniz. Aynı zamanda firmalar kişilerin bu işi yapmaya hevesli olup olmadığını da değerlendirir. Yeterince hevesli olduğunuzu gösterdiğiniz taktirde kolay bir şekilde bayilik alabilirsiniz.

Ayrıca bazı çiğ köfte firmaları kişilerin maddi durumlarını da büyük ölçüde göz önünde bulunduruyor. Bu şartları sağladığınız taktirde bayilik işlemlerine başlayabilirsiniz. Eğer bayilik almakta kararlıysanız seçtiğiniz firmanın internet sitesini ziyaret ederek ilgili bayilik kısmına girebilir ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formunuzu doldurduktan kısa bir süre sonra ise firmalar sizinle iletişime geçer ve gerekli işlemler başlatılır. Süreci yakından takip ederek bayilik hakkında birçok şey öğrenebilirsiniz.

Bayilik Veren Çiğ Köfteciler

Birçok çiğ köfte firmasının girişimci kişilere bayilik verdiği söylenebilir. Bu noktada kişilerin bayilik şartlarına uygun olması ve bu işi yapmak için istekli olması yeterli nitelikler taşır. Birçok bölgede hizmet veren bu bayiliklerin ise kar miktarının son derece yüksek olduğu rahatlıkla ifade edilebilir. Çiğ köfte bayilik aşamasını tamamlamak için gerekli yatırıma sahip olmalı ve firmalar ile detaylı bir görüşme yapmalısınız.

Güncel olarak bayilik veren çiğ köfteciler şu şekilde:

 • Ziyafet Çiğ Köfte
 • Oses Çiğ Köfte
 • Komagene
 • Adıger Çiğ Köfte
 • Çiğköftem
 • Kahta Çiğ Köfte
 • Tatlıses Çiğ Köfte
 • Onnumara Çiğ Köfte
 • Adıyörem Çiğ Köfte
 • Acıcık Çiğ Köfte
 • Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta
 • Çiğköfte YE
 • Hacıalioğlu Çiğ Köftecisi
İlginizi Çekebilir
Kumpir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir