Kapat

Çağ Değişti: Yeni Ekolojik Temizlik Ürünü KirSavar

kir savar

Evinizde kullandığınız her temizlik ürünü belirli oranda kimyasal ürünler ile aslında size ve sağlığınıza geniş oranda zarar verebiliyor.

Bilim insanlarının son çalışmaları ise ekolojik ürünlerin önemine vurgu yapmaktadır. Özel ekolojik özelliklerle üretilen Kirsavar’ın enzim formüllü yeni temizlik ürünü sizlere ve sevdiklerinize daha temiz ortamlar sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Kirsavar, uygulandığı yüzeye diğer ağır kimyasallar içeren deterjanlar gibi hasar vermez. İçerisinde bulunan enzim formülü ile kirleri ve lekeleri doğal olarak parçalar ve bulundukları zeminden temizler. Aynı zamanda Kirsavar, tamamen dezenfektan ve kötü kokuları da gidermek konusunda eşsiz bir ürün.

Yeni geliştirilen ekolojik temizlik ürünü Kirsavar; Koltuk temizliği, deri yüzeyleri, metal yüzeyler ve plastik yüzeyler için yüzde 100 başarı oranına sahiptir. Aynı zamanda uygulanan yüzeylere hasar oluşturmaz ve kötü kokuları da giderir. Kirsavar, ev, ofis, iş yeri ve araçlar için güvenle kullanılabilecek tamamen yeni ekolojik bir temizlik ürünüdür.

Temizlik dünyasında çağı değiştirmek üzere harekete geçen bilim insanları tarafından üretilen Kirsavar aynu zamanda tehlikeli olarak adlandırılan agresif yakıcı kimyasalları da içermemektedir.

NASIL KULLANILIR?

Kirsavar’ın kullanımı birçok deterjan ve benzeri temizlik ürününe göre çok daha kolaydır. Lekelerin bulunduğu alın üzerini kapatacak kadar Kirsavar’dan sıkın ve en az 15 saniye bekleyin. Bu süre içerisinde Kirsavar’ın içerisinde bulunan özel ekolojik enzimler, kirli kısımın içerisindeki zararlıları parçalayacaktır. Bu süreçten sonra nemli bir bez ile alanı kurulayarak tam başarı elde edebilirsiniz. Eğer söz konusu alan çok ciddi oranda kirlenmişse, işlemi birkaç kez tekrar etmeniz gerekebilir.

6’lı KirSavar paketi + 4 Mikrofiber bez + Kalıcı Etkili Tekstil Parfümü şimdi 150 TL yerine yalnızca 99 TL. Hemen WhatsApp ile iletişime geçin.

NEREDE KULLANILIR?

Kirsavar,

 • Duvar kağıdı
 • Koltuklar,
 • Halılar,
 • Mobilya aksamları
 • Ahşap eşyalar
 • Plastik Masa Sandalyeler
 • Genel Mutfak
 • Çelik Kapı
 • Boyalı Duvar
 • Ayakkabı
 • Koltuk dahil deri ürünlerde

ve aklınıza gelebilecek diğer tüm kirlenmiş yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Uygulanan zeminde hasar bırakmaz, ve kesinlikle sağlık açısından büyük sorunlar içerebilecek ağır kimyasallar içermez.

NASIL SATIN ALINIR?

1998’de kurulduğu günden bu yana geliştirdiği yeni ekolojik ürünler ile dikkatleri üzerine çeken Türkiye’nin en büyük temizlik şirketlerinden Foks’un araştırma ekibi tarafından üretilen yüzde 100 ekolojik temizlik ürünü Kirsavar’ı satın almak çok kolay. Üstelik aklınıza gelebilecek tüm sorulara da yanıt sağlamak üzere markanın bir WhatsApp destek ekibi de bulunuyor. Hemen Bu Bağlantı’ya tıklayarak WhatsApp üzerinden Kirsavar müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Zübeyde Hanım Mahallesi, 7691. Sk. No:22, 35570 Karşıyaka/İzmir
Telefon: 0850 346 7202
WhatsApp Destek Hattı: 0 546 896 28 89
Web: Kir Savar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir