Botti Anne Bebek Ürünleri Bayilik

Botti Anne Bebek Ürünleri Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Botti Anne Bebek Ürünleri Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Karlı İşler, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Yüzde 100 Türk markası olan Botti 2006 yılında Ankara’da kuruldu. Anne ve bebek ürünlerine yönelik geniş bir kataloga sahip olan Botti, tüm Türkiye’de tüketicilere ulaşabilmek amacıyla franchise veriyor.

Günümüzde Türkiye’nin 7 şehrinde toplam 10 mağazaya sahip olan Botti Anne ve Bebek Ürünleri, 200’ü aşkın personeli, 470’den fazla marka, 10 bini aşkın ürün ve yıllık yüzde 20’yi aşan büyüme ile sektörün en önemli oyuncuları(DastiniCivil) arasında yer almaktadır.

Kısa sürede franchise sayısını 50’nin üzerine çıkarmayı planlayan Botti Anne ve Bebek Ürünleri, 120 bin dolarlık yatırım sermayesine sahip girişimci ve yatırımcılara bayilik sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bebeklere Yönelik En İyi 7 İş Fikri

Minimum 250 metrekare alana sahip olan ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdeki lokasyonlara bayilik vermeyi planlayan firmanın sağladığı ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 50 civarında bulunuyor. Bir şubenin kurulması şirketin profesyonel ekibinin desteği ile 45 günde tamamlanıyor. Firmanın bayiliği için ortaya konacak olan sermayenin geri dönüş süresi 18 ay civarında bulunuyor.

Botti’nin profesyonel bayilik ekibi, franchiselerine reklam, pazarlama, personel, kurulum, lojistik, uygun maliyetli ürünler gibi birçok konuda eşsiz destek sağlıyor.

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firma, özellikle sektör deneyimi olan franchise adayları ile çalışmak konusunda daha istekli.

Firmanın tüm bayilik sistemi hakkında ayrıntılı bilgiler için;

İLETİŞİM

Adres: Ankara Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. Türeli İş Merkezi No:14/2 Balgat 06520 Çankaya Ankara
Telefon: 0(312) 387 27 70

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Botti Anne Bebek Ürünleri Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!