Boş Depom Var Ne / Hangi İşi Yapabilirim

depolama

Genellikle birçok kişi düzenli bir iş gelirinin yanında ek gelir için çalışma yapar. Bu ek gelir arayanlar gözlerinin önünde olan ve paraya dönüştürebileceği şeyleri ise fark etmeyebiliyorlar. Örneğin bir deponuz varsa ve boş boş varsa size bir önerimiz var. Boş depo için ne iş yapabileceğinizi arıyorsanız bu fikri değerlendirin.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Hangi şehirde bulunduğunuz pek önemli değil, küçük veya büyük olması da büyük ölçüde sıkıntı değil. Bir depo veya bodrum sahibiyseniz özellikle nakliye şirketleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Türkiye’de binlerce kargo ve nakliye şirketi bulunuyor. Bu şirketlerin en büyük masraflarından biri depolama masraflarıdır. Ve bu tür firmalar genellikle sürekli olarak depo arayışındadırlar. Eğer orta düzeyde 100 metrekare üzerinde bir depo veya bodrumunuz boşta duruyorsa ve özellikle dükkana mal getirmek sıkıntı olmuyorsa nakliye şirketlerine 1-2 telefon etmenizi öneriyoruz.

Eğer olumsuz geri dönüş sağlarlarsa bile telefonunuzu bırakın mutlaka lazım olacaktır. Şehrinizde yüzlerce nakliye ve kargo şubesi bulunuyor, bu firmalara muhakkak boş deponuz olduğunu belirtin.

Hiçbir işe yaramayan ve kira getirisi olmayacak depo ve bodrumlar bile bir anda size ek gelir sağlayabilir. 100 metrekare depo için 700 TL civarında bir kira geliri sağlayabilirsiniz. Birçok kişi bu sayede ek gelir sağlamaktadır.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık