Boş Depom Var Ne / Hangi İşi Yapabilirim

Karlı İşler, Yeni İş Kurmak > Boş Depom Var Ne / Hangi İşi Yapabilirim

Genellikle birçok kişi düzenli bir iş gelirinin yanında ek gelir için çalışma yapar. Bu ek gelir arayanlar gözlerinin önünde olan ve paraya dönüştürebileceği şeyleri ise fark etmeyebiliyorlar. Örneğin bir deponuz varsa ve boş boş varsa size bir önerimiz var. Boş depo için ne iş yapabileceğinizi arıyorsanız bu fikri değerlendirin.

Hangi şehirde bulunduğunuz pek önemli değil, küçük veya büyük olması da büyük ölçüde sıkıntı değil. Bir depo veya bodrum sahibiyseniz özellikle nakliye şirketleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Türkiye’de binlerce kargo ve nakliye şirketi bulunuyor. Bu şirketlerin en büyük masraflarından biri depolama masraflarıdır. Ve bu tür firmalar genellikle sürekli olarak depo arayışındadırlar. Eğer orta düzeyde 100 metrekare üzerinde bir depo veya bodrumunuz boşta duruyorsa ve özellikle dükkana mal getirmek sıkıntı olmuyorsa nakliye şirketlerine 1-2 telefon etmenizi öneriyoruz.

Eğer olumsuz geri dönüş sağlarlarsa bile telefonunuzu bırakın mutlaka lazım olacaktır. Şehrinizde yüzlerce nakliye ve kargo şubesi bulunuyor, bu firmalara muhakkak boş deponuz olduğunu belirtin.

Hiçbir işe yaramayan ve kira getirisi olmayacak depo ve bodrumlar bile bir anda size ek gelir sağlayabilir. 100 metrekare depo için 700 TL civarında bir kira geliri sağlayabilirsiniz. Birçok kişi bu sayede ek gelir sağlamaktadır.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Boş Depom Var Ne / Hangi İşi Yapabilirim hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Boş Depom Var Ne / Hangi İşi Yapabilirim” üzerine 2 yorum

  1. Bizimde boş bir bodrum vardı 300 metrekare. İçini düzeltmek için 7 milyar harcadık şimdi 700 Tl kira getiriyor. ?

    Cevapla

Yorum yapın