1. Anasayfa
  2. Kripto Para

Bitcoin ile Zengin Oldular

Bitcoin ile Zengin Oldular
0

Bitcoin ile kısa sürede birçok genç isim başarıya ulaşmayı başardı.

Norveçli bir üniversite öğrencisi olan Kristoffer Koch, Bitcoinin ilk ortaya çıktığı 2009 yılında bu sanal para birimine 27 dolarlık bir yatırım yaptı.

Kristoffer Koch

5.000 Bitcoin sahibi olan Koch, kısa süre sonra yaptığı bu yatırımı unutmuş ve 2013 yılında bu yatırım aklına geldiğinde olanlar olmuştur. 27 dolarlık yatırım birkaç yıl içerisinde 900 bin dolara kadar ulaşmıştır. Şimdilerde ise bu genç adam yaptığı yatırım ile Bitcoin para piyasasında yüklü bir miktar ağa sahip. Bitcoin ile yatırımlarını kazanca dönüştüren kişiler arasında yer alan Koch, kısa sürede diğer yatırımcılarında dikkattini de çekmeyi başarmıştır.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRZengin Olmanın YollarıNasıl Zengin Olunur

Genç Bitcoin Yatırımcıları

Bitcoin yatırımları ile zengin olanlar arasında en çok dikkat çeken isim Erik Finman oldu. Henüz 15 yaşında olmasına rağmen yaptığı Bitcoin yatırımı ile kısa sürede bir milyonere dönüştü. Onun en çok dikkat çeken yanı ise bu yatırımı yapış hikayesi. Öğretmenleri tarafından sürekli başarısız bir öğrenci olmakla yargılanan genç adam, zekasını yatırımları ile ortaya koydu. 12 yaşında büyük annesinin ona verdiği 1000 dolar ile 100 Bitcoin aldı. Kısa sürede ilgi gören ve artışa geçen kripto paralar sayesinde genç adam kazancını katladı ve 100 bitcoini 100.000 dolara çıktı. 15 yaşında yaptığı yatırım ile bir milyonere dönen genç adam yatırımlarına devam ediyor.

ERIK-FINMAN

Erik bitcoin yatırımından elde ettiği kazancı tekrar bir yatırıma dönüştürerek kazanmaya devam ediyor. NASA’nın roket fırlatma projesinde danışman olarak çalışan 18 yaşındaki Erik 2015 yılında kendisine bir yatırımcı bulmuştur. Bu ortak yatırımcı ile Botangle’a yatırım yapan Erik 18 yaşında olmasına rağmen şuan 1.09 milyon dolarlık bir servete sahip. Özellikle genç adamın bu başarısı yatırımcıların kripto paralara yönelmesini sağlamıştır. Bitcoin ile zengin olanların hayat hikayeleri pek çok kişinin Bitcoine yönelmesini sağlamıştır. Kısa sürede bu sanal paralara olan ilgi artmış ve ortaya farklı coinler de çıkmıştır. Genç yaşta sanal paralara yaptıkları yatırımlar ile gündeme gelen daha pek çok farklı isim olsa da serveti ile en çok konuşulan yatırımcı Erik Finman oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bitcoin Yeniden Uçuşta!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir