Kapat

BIM ve A101 Aktüel Fırsatlarını Takip Etmek

bim-ve-a101

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Türkiye’de bir ürünü ucuz fiyattan bulmak karlı bir ticaret yapmanın ilk kuralıdır. Bu kapsamda satış fazlası veya promosyon ürünleri sık sık Aktüel Ürünler kapsamında satışa çıkartan BIM ve A101 marketlerini takip ederek, ucuz ürünler bulabilirsiniz. Elbette her BIM ve A101 Aktüel ürünü çok cazip fiyatlara sahip olmayacaktır, iyice araştırmanız gerekiyor.

İş fırsatlarını kovalayan insanlar çoğu zaman bir ürünü ucuza temin edebilecekleri zaman çok fazla düşünmez. Piyasa fiyatı altında bulunan her ürün genellikle kısa veya uzun vadede kar elde ettirir. Bu nedenle A101 ve BIM gibi ulusal marketlerin her hafta satışa sunduğu Aktüel Ürünler’i inceleyerek hangi ürünün piyasa fiyatı altında olduğunu bulun ve bu ürünlerin hangisini hızlıca elinizden çıkartabileceğinizi inceleyin.

Örneğin çoğu zaman söz konusu iki marketten de televizyonlar satışa çıkar. İsmini ve markasını pek duymadığımız bu televizyonlar ise genellikle piyasa fiyatının altında satışa sunuluyor. Şehrinizde spot ürünler satan bir mağaza ile görüşerek, bu ürünleri BIM ve A101 marketlerinden temin etmek için çalışabileceğinizi belirtin. Emin olun, 20-30 televizyonu elde edebilirseniz her üründe 100-150 lira para kazanabilirsiniz.

Bu tür ürünleri bulmak için Aktüel Ürünler listelerini yayınlanır yayınlanmaz elde edin ve bu ürünler arasında en hızlı olarak paraya dönüştürülebilecek ve kar elde edilebilecekleri belirleyin. Bu ürünleri marketlerde bulmak için sabah erken saatlerde ve mutlaka bir araç ile marketlere gitmeniz gerekiyor. Genellikle teknolojik ürünlerde ciddi kar potansiyelleri bulunuyor, televizyon, tablet ve cep telefonlarına özel araştırmalar yapabilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER ALINMALI

BIM ve A101’in ucuz ürün satmasının en büyük nedenlerinden biri toplu satış ile sürümden kazanma şansı. Bu doğrultuda her iki firma da sık sık piyasa şartları altında uygun ürünleri satışa sunmaktadır. Özellikle toplu ürün alacak kadar çok sermayeniz yoksa, bu yol ile daha düşük sermayeler ile ucuz ürünler alma şansınız var.

En çok araştırmanız ve fiyatı uygun ise değerlendirmeniz gereken ürünler ise;

  • Televizyon
  • Cep telefonu
  • Yazıcı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Fırın
  • Uydu Alıcı
  • Tablet
  • Çeşitli diğer teknolojik ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir