Kapat

BIM ve A101 Fırsatlarını Takip Etmek

Anasayfa
Karlı İşler BIM ve A101 Fırsatlarını Takip Etmek
bim-ve-a101

Türkiye’de bir ürünü ucuz fiyattan bulmak belkide karlı bir iş elde etmenin ilk yoludur. Bu kapsamda satış fazlası veya promosyon ürünleri sık sık Aktüel Ürünler kapsamında satışa çıkartan BIM ve A101 marketlerini takip ederek, ucuz ürünler bulabilirsiniz.

İş fırsatlarını kovalayan insanlar çoğu zaman bir ürünü ucuza temin edebilecekleri zaman çok fazla düşünmez. Piyasa fiyatı altında bulunan her ürün kar elde ettirir. Bu nedenle A101 ve BIM gibi ulusal marketlerin her hafta satışa sunduğu Aktüel Ürünler’i inceleyerek hangi ürünün piyasa fiyatı altında olduğunu bulun ve bu ürünlerin hangisini hızlıca elinizden çıkartabileceğinizi inceleyin.

Örneğin çoğu zaman söz konusu iki marketten de televizyonlar satışa çıkar. İsmini ve markasını pek duymadığımız bu televizyonlar ise genellikle piyasa fiyatının altında satışa sunuluyor. Şehrinizde spot ürünler satan bir mağaza ile görüşerek, bu ürünleri BIM ve A101 marketlerinden temin etmek için çalışabileceğinizi belirtin. Emin olun, 20-30 televizyonu elde edebilirseniz her üründe 100-150 lira para kazanabilirsiniz.

Bu tür ürünleri bulmak için Aktüel Ürünler listelerini yayınlanır yayınlanmaz elde edin ve bu ürünler arasında en hızlı olarak paraya dönüştürülebilecek ve kar elde edilebilecekleri belirleyin. Bu ürünleri marketlerde bulmak için sabah erken saatlerde ve mutlaka bir araç ile marketlere gitmeniz gerekiyor. Genellikle teknolojik ürünlerde ciddi kar potansiyelleri bulunuyor, televizyon, tablet ve cep telefonlarına özel araştırmalar yapabilirsiniz.

KANITLANMIŞ PARA KAZANMA YOLLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir