Billboard Reklamcılığı

Billboard Reklamcılığı hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Billboard Reklamcılığı ile benzer konular hakkında bilgi almak için Karlı İşler kategorimize göz atabilirsiniz.

Yolda, evlerin çatılarında, pencerelerde, ana yollarda, bahçelerde artık sık sık yer alan billboard alanlarını kiralayarak buralara reklamverenler aracılığıyla reklam yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Başlangıç ​​Maliyetleri: 3.000 TL – 10.000 TL
Bayilikler Mevcut mu?: Hayır
İnternetten Yapılabilir mi?: Hayır

Reklam panoları, reklam endüstrisinin en rekabetçi segmentlerinden biridir. Bu da sektörün nispeten yeni girşimciler için zor olduğunu ifade eder. Ancak, birkaç stratejik alandaki billboardın portföyde yer alması sonrasında telefonlarınız sık sık çalmaya başlayabilir.

Billboard alanı bulabilmek için önemli alanlardaki konut veya arsa sahipleri ile anlaşma yapmanız ve kira ödemeniz gerekiyor. Bu kiralamalar sırasında uzun vadeli anlaşmalar yapmanızı öneriyoruz. Billboarda ilk olarak telefon numaranızı yerleşirmeniz yeterli. Alanın stratejik olmasıyla birlikte yüksek talep görmeye başlayabilir. Dikkat çekici bir alandaki billboard ortalama olarak yıllık 40-50 bin lira para kazandırabilmektedir.

Billboard reklamcılığında başlangıç maliyetleri ilk etapta düşüktür. Portföy büyüdükçe maliyetler artar.

Billboard Reklamcılığı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Billboard Reklamcılığı” üzerine bir yorum

Yorum yapın