Bereket Döner Bayilik & Franchise Veriyor! Bedeli Düştü
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Bereket Döner Bayilik & Franchise Veriyor! Bedeli Düştü

0

İstanbul Beyoğlu’nda 1988 yılında kurulan ilk şubesi ile kurulan Bereket Döner, günümüzde biri Kosova’da olmak üzere 125’i aşkın satış noktasında hizmet veriyor. 1200’ü aşkın kişiyi istihdam etmeyi başaran Bereket Döner, kısa sürede franchise sayısını artırmak amacıyla bayilik sürecini açık tutmayı sürdürüyor.

Bereket Döner, Türkiye’nin her noktasında düşük bayilik bedeli ile yeni girişimciler ile çalışmayı planlıyor. Bereket Döner’in satış noktalarının yüzde 52’sini Cadde konseptinde bulunurken, yüzde 48’i AVM’lerde yer almaktadır. Ortalama 150 bin liralık yatırım sermayesi ile bayilik sağlayan Bereket Döner, 2018 yılında yüzde 50 büyüme hedefini yakalaybilme açısından bayilik bedelini düşürdü ve 2018 yılına kadar franchise sahiplerinden aldığı yüzde 1’lik reklam katılım payını da kaldırdı.

KENDİ MARKANIZ İLE DÖNER DÜKKANI AÇMAK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN…

BAYİLİK VEREN DİĞER DÖNER MARKALARI

Bereket Döner CEO’su Muhammet Nezif Emek, şirketin hedeflerine yönelik yaptığı açıklamada, “Hep birlikte büyük emek ve gayret göstererek 2017 yılını sektör ve şirketimizin gelişimi adına başarılı sonuçlarla tamamladık. Şükürler olsun ki geçtiğimiz yıl bir çok alanda çok sayıda rekor kırmış olmanın mutluluğunu bolca yaşadık. Şimdi aynı inanç ve yükselen enerjimizle 2018 yılma başladık. 2018 bizim için çok özel bir yıl olacak. 2019 yılında Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu listesine dahil olmayı hedefliyoruz. Tüm oluşum ve yatırımlarımıza hız vererek 2018 yılında bu hedefimizi gerçekleştirmek adına tüm gayretimizle çalışacağız.” dedi.

BEREKET DÖNER BAYİLİK BEDELİ ve ŞARTLARI

Bereket Döner Bayilik

125’i aşkın bayiye sahip Bereket Döner’den bayilik alabilmek için şirketin bazı şartları bulunuyor. Bu şartları karşılamanız durumunda Türkiye’nin her noktasında Bereket Döner bayisi olabilirsiniz.

– Bereket Döner’in franchise katılım bedeli 30 bin liradır. Şirket, lokal bazda değişiklikler olmak üzere bu tutar üzerinde değişiklikler yapabilmektedir. Yatırım işletme sermayesi ise 150 bin lira tutarındadır. 180 bin liralık yatırım tutarına sahipseniz, firmanın bayilik sistemine başvuruda bulunabilirsiniz.

– Bereket Döner’in franchise konusunda en çok üstünde durduğu konulardan biri Lokasyondur. Doğru lokasyon seçimi yapabilmek için firmanın profesyonel franchise departmanı ile iletişime geçilmelidir.

– Bir Bereket Döner bayisinde bulunan tüm ürünler, ana firma tarafından gönderilmektedir. Bu nedenle firmadan bayilik alabilmek için banka teminatı göstermeniz gerekiyor. Teminat tutarı firma tarafından belirleniyor.

Cadde Üstü Restoran: Merkezi konumlu, düz girişli, yaya trafiğinin yüksek olduğu bölgelerde en az 80 m2, cephesi 4 m ve üzerindeki mekânlar tercih edilmelidir. Söz konusu lokasyon mutfak ve depolama alanı olan, bay ve bayan WC bulunan, müşteri alanı 10 masadan fazla restoranlardır.

AVM: AVM şartlarına göre mimari projesi özel olarak hazırlanmaktadır.

Ortalama Kar Marjı: Yüzde 30.

BEREKET DÖNER BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Hadımköy Mahallesi Ürgüplü Cad. No:11 Arnavutköy, İSTANBUL
Çağrı Merkezi: +90 850 474 09 99
Telefon: +90 212 771 55 55

BEREKET DÖNER ÜRÜNLERİ

Bir Bereket Döner şubesinde bulabileceğiniz ürünler:

İSKENDER
iskender

SANDVİÇ ET DÖNER
Sandviç Et Döner

PİDE ET DÖNER
Pide Et Döner

BEREKET SARMA
Bereket Sarma

ÇOCUK ET DÖNER
Çocuk Et Döner

DÖNERMEN
Dönermen

SANDVİÇ IZGARA KÖFTE
Sandviç Izgara Köfte

PORSİYON ET DÖNER
Porsiyon Et Döner

DÜRÜM ET DÖNER
Dürüm Et Döner

PİDELİ KÖFTE
Pideli Köfte

PİDELİ İSKENDER
Pideli İskender

PİLAVÜSTÜ ET DÖNER
Pilavüstü Et Döner

İlginizi Çekebilir
reis döner