Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

0

Türkiye’de en iyi çiğ köfte bayiliği veren firmalardan biri olan Battalbey’in franchise sistemi sürüyor. Battalbey Çiğ Köfte Bayilik & franchise bedeli ve şartları hakkında merak edilenler…

2003 yılında kurulan Battalbey Çiğ Köfte, aradan geçen 14 yılda Türkiye’nin birçok farklı noktasında şubeleri kurulmaya başlandı. Önemli çiğ köfte üreticileri arasında yer alan Battalbey, şuanda 2 bin farklı satış noktasında bulunuyor. Battalbey’in bizzat merkeze bağlı 40 da bayiliği bulunuyor. Battalbey’de toplam merkezde çalışan personel sayısı ise 200 civarında.

BAYİLİK ŞARTLARI

çiğ-köfte
Çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında son yılların en çok talep alan şirketlerinden biri olan Battalbey’in bayilik sisteminin bu kadar tercih edilmesinin en önemli nedeni ise, bayi almak isteyen girişimcilerden “Kapora, isim hakkı ve teminat” istememesi. Şirkete bayilik için başvuruda bulunuyorsunuz ve sonrasında dükkanınızı belirledikten sonra sipariş geçmeye başlıyorsunuz. Olay aslında bu kadar basit.

Türkiye’de önemli birçok çiğ köfte bayiliği veren firma ise genellikle isim hakkı bedeli almaktadır. Ancak Battalbey’in kısa sürede bu kadar büyümesinin nedeni ise isim hakkı talep etmemesi. Bu nedenle girişimcilerden yoğun talep aldığını belirtmek gerekiyor.

BAYİLİK BAŞVURUSU
Battalbey’e bayilik başvurusu yapmak için sağlamanız gereken bilgiler:

  • AD SOYAD
  • E-MAİL
  • TELEFON
  • ŞEHİR
  • İLÇE
  • ADRES
  • TERCİH SEBEBİ

Bu bilgileri sağlayarak 0 555 324 84 23 numaralı telefondan Battalbey Çiğköfte bayiliği için başvuruda bulunabilirsiniz.

AYRICA

Karşılaştırma amacıyla Bayilik veren diğer çiğköfte markalarına mutlaka göz atmanızı öneriyoruz;

İlginizi Çekebilir