Bank Reklamcılığı

Karlı İşler > Bank Reklamcılığı

Sizlerin de fark ettiği üzere artık caddelerde, parklarda, AVM’lerde oturduğumuz banklarda reklamlar bulunuyor. Bu reklamlara olan talep her geçen gün artış gösteriyor. Birçok reklam ajansı bu kapsamda bank reklam hizmetlerini aktif etti. Siz de bir girişimci olarak yarı zamanlı bank reklamcılığı yapabilirsiniz.

Başlangıç ​​Maliyeti: 5.000 TL – 15.000 TL
Ev Tabanlı: Hayır
Yarı Zamanlı: Evet
Bayilik Fırsatı Var Mı: Hayır
Online Yapılabilir Mi: Hayır

Ortalama olarak 5 ila 15 bin lira arası maliyetler ile 100 adet bank satın alabilir ve bunları reklamverenlerin istekleri doğrultusunda giydirebilirsiniz.

Bankların yerleştirilmesi sırasında belediyelere gitmeniz yeterli. Banklardan ücret talep etmeyeceğiniz için belediyelerden birkaç dakika içerisinde rahatlıkla izin alabilirsiniz. Bank Reklamcılığı’nda dikkat etmeniz gereken en önemli konu, uzun vadeli reklamveren anlaşmaları olmalıdır. Bank Reklamcılığı’nda sık sık reklamları değiştiremezsiniz, minimum 2 yıl veya üzeri anlaşma yapmanız gerekiyor.

Ortalama olarak her bank için 200 liralık aylık ücret talep edebilirsiniz. Bir banka 3 veya 4 adet reklam alınabiliyor. Yerleştirmelerin kusursuz ve suya dayanıklı olması da aklınızda bulunmalı.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Bank Reklamcılığı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın