1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Az Sermayeli Yeni Bayilikler

Az Sermayeli Yeni Bayilikler
1

Türkiye büyük bir ülke ve bu kapsamda yerel bazda önemli fikirlere sahip işletmeler ülkenin tamamında hizmet vermekte büyük güçlük çekiyor. Bu nedenle bayilik sistemi ile Türkiye’nin her şehrindeki potansiyel müşterilere ulaşmaya çalışan firmalar bir bir franchise sistemini aktif ediyor. Eğer bir yatırımcıysanız ve halihazırda para kazandıran bir iş fikrine yatırım yapmak istiyorsanız yeni bayilikler listesine sık sık göz atmanızı öneriyoruz. Burada ilginizi çekebilecek ve az sermayeli yeni bayilikler yer almaktadır.

İşte Türkiye’nin her noktasına bayilik veren az sermaye isteyen firmalar…

Mahrek Araç Takip

2017’de kurulan araç ve personel takip ekipmanları satışı yapan firma tüm Türkiye’ye bayilik veriyor. 250’den fazla çalışanı bulunan Mahrek’in şuanda 7 bayiliği bulunuyor. MahreK Araç ve Personel takip sistemleri franchise için
İletişim: 0552 666 1336

HauseKids

Bebek ve 14 yaşından küçük bütün çocukların tekstil ihtiyaçlarına yönelik yeni ve inovatif ürünler sunan Hausekids 1993 yılından itibaren 4 farklı bayilikte hizmet veriyor. Kısa sürede 10 şube hedefine ulaşmayı planlayan Hausekids, yeni bir franchise için 160 bin liralık yatırım bedeli talep etmektedir.
İletişim: 0531 856 13 33

AutoWax

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

2002 yılında kurulan Autowax, araç yıkama ve boyama hizmetleri sağlamaktadır. 100’den fazla noktada yer alan Autowax, yeni ve karlı bir yatırım için bayilik vermeyi sürdürüyor. Sadece geçtiğimiz yıl 20’yi aşkın bayilik veren firma, çeşitli yatırım sermayeleri için farklı konseptte uygun bayilikleri bulunuyor.
İletişim: 0216 420 10 40

Belemir Yapı

Konutlar için tavan sistemleri konusunda hizmet sağlayan Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri bayilik veriyor. 2003 yılından itibaren sektör tecrübesine sahip olan firmadan bayilik alabilmek için ortalama 150 bin liralık yatırım bütçesine ihtiyacınız olacak.
İletişim: 0598 237 77 72

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kısa Sürede Para Kazandıran İş Fikirleri

Abba Seramik

Elazığ merkezli seramik firması olan Abba yeni bayilikler için iyi bir tercih. Seramik sektörüne girmeyi planlıyorsanız eğer firmanın yaklaşık 70 bin liralık bayilik bedeli ile sektöre rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Firma özellikle Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Bingöl, Kahramanmaraş, Adana, Sivas ve Erzurum için bayilik fırsatlarına yoğunlaşmış durumda.
İletişim: 05304754988

Mahlas Lokum

Kırşehir’in lokum lezzetini tüm Türkiye ile buluşturmak isteyen Mahlas Lokum, gıda sektöründe avantajlı bayilik seçenekleri sunuyor. Henüz 2 bayiliği bulunan Mahlas Lokum, 30 bin lira karşılığında bayilik veriyor. Firmanın ürünlerinde kar marjınız ise yaklaşık yüzde 60.
İletişim: 05447429589

Grannys Waffles

Son dönemin en moda gıda ürünlerinden Waffle için bir planlamaya sahipseniz, sektörde bayilik veren önemli firmalardan biri olan Grannys Waffles’e göz atabilirsiniz. Firmanın günümüzde Türkiye genelinde 11 satış noktası bulunuyor. Bir Grannys Waffles franchise sahibi olmak istiyorsanız, ortalama 100 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak.
İletişim: 0216 373 00 66

EN SON BAYİLİK VEREN DİĞER FİRMALARA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 22 Eylül 2019

    ZS Prefabrik ; prefabrik yapılar, hafif çelik yapılar, standart ve özel tasarım konteyner imalatı, wc – duş kabinleri, güvenlik kabinleri, ağır çelik ve sanayi yapıları, konusunda mühendislik hizmetleri veren, imalat ve satış yapan bir firmadır. Çalıştığımız alanlarda yurt içi ve yurt dışı hizmetler verebilmekteyiz.

    25 Yılı aşan sektörel tecrübemiz, konusunda uzman ekibimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, üretimde kullandığımız ileri teknoloji, anahtar teslim proje, imalat uygulama montaj iş modelimiz ile konteyner ve prefabrik yapılar konusunda ürün ve hizmet vermekteyiz..

    Hedefimiz doğru proje, doğru satış, zamanında ve kaliteli imalattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir