1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Aylık 70 Bin Liraya Kadar Kazanç Fırsatı!

Aylık 70 Bin Liraya Kadar Kazanç Fırsatı!
1

İşletme ve konutlar için enerji tasarrufu en önemli konular arasında yer alıyor. Dünya nüfusunun hızla artış gösterdiği bu dönemde, enerjiye de olan talep büyük ölçüde artıyor. Ancak sınırlı dünya kaynakları nedeniyle enerji talebindeki artış, yüksek enerji maliyetlerini ortaya çıkartıyor. Bu kapsamda 21’nci yüzyıl ile birlikte enerji tasarrufu devletler tarafından da sıklıkla önerilen bir konu.

Türkiye’de de bu konuda ciddi çalışmalar bulunuyor. Birçok firma, patentli enerji tasarrufu cihazları ile sektörde yer alıyor. Bu firmalardan biri olan ve yıllardır sektörün lider pozisyonunda bulunan Titisi Enerji Tasarrufu, artan enerji tasarrufu cihazları konusunda girişimci ve yatırımcılara bayilik veriyor. Yüksek kar marjları ve devamlı büyüyen bir sektörde yatırım yapmayı planlıyorsanız, kesinlikle değerlendirilebilir bir iş fikri olarak önemli avantajlar sunuluyor. Enerji tasarrufu cihazlarında ilk günden itibaren tasarruf oranı gözle görülebilir bir şekilde de incelenebiliyor. Bu da sektörün hızla gelişmesine ve müşteri memnuniyetinin artırılmasına büyük oranda katkı sağlıyor.

Titisi Enerji Tasarrufu’nun bayilik sistemine giriş yapabilmek için ortalama 12 bin 500 liralık bir sermayeye ihtiyacınız var. Bu sermaye ile birlikte 500’e yakın bayi ağına dahil olunabiliyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Aktif bir Titisi bayisi aylık 70 bin ila 120 bin lira arası gelir elde edebiliyor. Özellikle enerji sektöründe deneyim sahibi personeller ile bu rakam çok daha yüksek seviyelere çıkabiliyor.

KARLI İŞ FİKİRLERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çok Karlı İş Fikri: Boyasız Göçük Düzeltme
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bu türlu bayilik işlerinde saticaginiz ürünün o fiyata sayılabilmesi mümkün mü dur güzelce bir piyasa araştırması yapmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir