1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise

Aşıkoğlu Şarküteri Bayilik

Aşıkoğlu Şarküteri Bayilik
0

Karlı bir sektör olan şarküteri sektöründe yer alan Aşıkoğlu Şarküteri, markasını geliştirecek ve kendine güvenen girişimci ve yatırımcılara bayilik veriyor.

2000 yılında kurulan Aşıkoğlu Şarküteri, 3 şube ile hizmetlerini sürdürüyor. Kısa sürede franchiseler ile şube sayısını 10’a çıkarmayı planlayan firma, 50 bin liralık isim hakkı bedeli ile bayilik veriyor.

Bir Aşıkoğlu Şarküteri bayiliğini kurabilmek için isim hakkı bedeli ile birlikte 300 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Firma, bayilik verilecek alanların minimum 50 metrekare, yürüyüş yolları üzerinde, yakınında insanların yoğun olarak kullandığı okul, cami, büyük işyerlerinin bulunduğu lokasyonları değerlendirmeye alıyor. Ayrıca lokasyonun ön cephesinin geniş olması da avantaj.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Firmanın bir bayiliği yaklaşık 30 günde kuruluyor. Şarküteri kurulumu için yapılacak çalışmalarda sadece firmanın belirlediği mimari ekip ile çalışılabiliyor. Aşıkoğlu Şarküteri’nin bayilerinde aylık cirodan yüzde 2 komisyon talep ediliyor. Bir Aşıkoğlu Şarküteri şubesinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 60 civarında bulunuyor. Firma, pazarlama, reklam, personel, eğitim ve proje desteği de sağlıyor.

İLETİŞİM

Adres: Bostanlı Mahallesi, 1794 Sok. No:4, 35590 Karşıyaka/İzmir
Telefon: +90 ( 232 ) 362 52 36

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap