1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanmak

2020’de İnternetten Para Kazanma Fırsatı Sağlayan 8 Yöntem

2020’de İnternetten Para Kazanma Fırsatı Sağlayan 8 Yöntem
0

Yeni bir yıla girerken internetten para kazanma yöntemlerinde de farklılıklar yaşanmaya devam ediyor. Birçok internetten para kazanma yöntemi artık kullanıcılara istenildiği kadar performans göstermemeye başlarken, bazı yeni yöntemler ise daha fazla kazanç vadediyor.

2020 yılında internetten para kazandıracak yeni yöntemler için yaptığımız araştırmada öne çıkan 8 yöntemi ele aldık. Elbette her yöntem kendi içerisinde farklı dinamikler barındırmaktadır. Bu nedenle bir yöntem üzerine yoğunlaşmalı ve kısa sürede “para kazandırmadığını” düşünüp pes etmemelisiniz. Ne iş olursa olsun, gerekli çabayı göstermeden para kazanmanız zordur.

Sizler için araştırdığımız internetten para kazanmanızı sağlayacak 8 yöntem…

1. VİDEO HAZIRLAMA

video-çekmek

İnsanlar artık bir şeyleri okumak yerine “konudan bağımsız olarak” video izlemeye daha fazla yönelmiş durumda. Artık TV ve gazete devri biterken, Youtube ve benzeri video portallarının çağı başlamış durumda. Konu ne olursa olsun insanlar artık o konuyu öğrenmek veya keyifli vakit geçirmek için video izleme platformlarını tercih ediyor. Video izlenme istatistikleri gün geçtikçe artarken, video üreticileri de daha fazla para kazanıyor.

Youtube, Dailymotion, Tiktok ve diğer platformlara ilişkin video bölümlerinin neredeyse tamamında video üreticilerinin para kazanma fırsatı bulunuyor. Elbette her platformdan da para kazanabilmek için izlenme elde etmeyi başarabilmeniz gerekiyor. Her yıl büyüyen bir sektör olması nedeniyle yeni video üreticilerine de fırsatlar bulunuyor. Yönelmek istediğiniz platforma yönelik rehberlerimiz için bağlantıları kullanabilirsiniz;

2. ANKET DOLDURMA

anket

Araştırma şirketlerinde yaşanan artışa paralel olarak, internet üzerinden anket doldurarak para kazanma fırsatları hızla çoğalmaktadır. Birçok internet sitesi ve uygulama üzerinden anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Elbette bu para, geçiminizi sağlayacak kadar çok olmayacak. Ancak birkaç faturanızı ödemek için anket doldurma platformlarını kullanabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanma sitelerinde işin en güzel yanı, aynı anda onlarca anket platformuna üye olabilir ve her anket için maksimum 3-5 dakika harcarsınız.

Anket doldurarak para kazanma fırsatlarına göz atmak ve siteleri keşfetmek için Anket Doldur Para Kazan rehberimize göz atabilirsiniz.

3. TELEFON UYGULAMALARI

telefon-para

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Google Play ve APP Market üzerinde bulunan milyonlarca uygulama arasında, birçok uygulama size kazanç fırsatı sağlar. Para kazanma seçeneklerine sahip bu uygulamaların birçoğu genellikle aynı sisteme sahip olsa da, bazı uygulamalar spesifik yöntemler ile para kazanma şansı sağlar. Örneğin bir uygulama video izlemenize, bir uygulama reklam izlemenize veya bir uygulama alışverişlerinizi o siteden yapmanız üzerinden para kazandırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yeni İş Fikri: Nohut Dürüm

Cep telefonunuza yükleyebileceğiniz uygulamalar üzerinden para kazanma seçenekleri bir hayli fazladır. Bunun için hazırladığımız rehbere Para Kazandıran Mobil Uygulamalar bağlantısından ulaşabilirsiniz.

4. VİDEO İZLEME

video izleme

İlginç gelecek ama sadece video izleyerek para kazanabilirsiniz. Ancak bu videoların eğlenceli olduğunu pek düşünmeyin. Genellikle ilk bölümü hazırlanan bir dizi, tiyatro veya reklam olabilir. Bu videoları izleyerek izlenme süresine bağlı olarak para kazanabilirsiniz. Türkiye’de henüz çok aktif bir seçenek olmasa da, yabancı servisler aracılığıyla video izleyerek para kazanabilirsiniz. Yöntem hakkında geniş bilgi almak üzere Video İzleyerek Para Kazanmak rehberimiz sizleri bekliyor.

5. MAKALE YAZARAK

makale yazmak

İnternetten para kazanmanın en hızlı yollarından biri de makale yazarak para kazanmaktır. Herhangi bir konuda makale yazabilecek kadar gerekli bilgi ve tecrübeye sahipseniz, bu sayede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Makale yazarak para kazanmak birkaç günlük deneyim sonrasında çok basit ve hızlı bir hale gelmektedir. Birçok editör makale yazarak önemli düzeyde gelir elde etmektedir.

Makale yazarak para kazanma seçenekleri hakkında bilgi almak için Makale / Yazı Yazarak Para Kazanmak adlı rehberimize mutlaka göz atın.

6. E-TİCARET

eticaret

Konu internetten para kazanmak olduğunda en çok önerdiğimiz yöntem ise e-ticarettir. E-ticaret her düzeyden girişimci ve yatırımcı için para kazanma fırsatı sağlamaktadır. Birçok girişimci neredeyse sıfır sermaye ile e-ticaret yaparak zengin dahi olmuştur. E-ticarette yönlenerek başarılı olabilirseniz eğer kısa sürede önemli düzeyde gelir elde etme fırsatınız olur.

E-ticaret elbette son yıllardaki rekabetin artış göstermesi ile gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bu nedenle iyi bir çalışma yapmadan e-ticarete giriş yapmanızı da önermiyoruz. Konu hakkında bilgi almak ve e-ticarete başlamak için E-Ticaret Yapmak İstiyorum adlı dev rehberimiz sizleri bekliyor.

7. INSTAGRAM

instagram

Sosyal medya ağları arasında en fazla para kazanma fırsatı sağlayan platformlardan biri de Instagram’dır. Takipçi satışı, ürün satışı, danışmanlık gibi birçok yöntem aracılığıyla Instagram’dan para kazanma fırsatınız bulunuyor. Instagram’da belirli bir alana yoğunlaşıp, kendinizi geliştirerek para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Instagram hemen hemen her düzeydeki kullanıcı için para kazanma fırsatı sağlamaktadır. Eğer Instagram’a yönelmeyi planlıyorsanız hemen Instagram’dan Para Kazanmak bağlantısına tıklayın.

8. OYUN OYNAYARAK

oyun bilgisayarı

İnternetten para kazanmanızı sağlayacak en eğlenceli yollardan biri de oyun oynamaktır. Eğer Para Kazandıran Oyunlar rehberimizde yer alan oyunlardan herhangi birinde başarılı olabilirseniz, bu sayede para kazanabilirsiniz. Ek ayrıntılar rehberimizde detaylı olarak belirtilmiştir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir