20 TL İle Başladı Şimdi Aylık 15 Bin TL Kazanıyor

2tavuk

Bursa Uludağ’da iş hayatına atılmak için araştırmalar yapan girişimci Nurgül Yalın, uzun bir araştırma sonrasında organik yumurta işine girmeye karar verdi. Sermayesi olmadığı için yalnızca 20 liraya aldığı 2 tavuk ile işe koyulan Yalın, kısa sürede tavuklarının sayısını 700’e kadar çıkarmayı başararak, çiftik sahibi oldu.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Uludağ’da evinin bahçesinde bulunan küçük bir kümese 2 tavuk alarak, organik yumurta satmaya başlayan girişimci Nurgül Yalın, kazandığı tüm paralar ile yeni tavuklar almaya başladı. Kısa sürede 700 tavuğa ulaşmayı başararak, kümesini büyüttü ve ihtiyaçlarına yetmemesi üzerine küçük bir çiftlik kurmaya başladı. Çiftliği için etiketleme ve paketleme ruhsatı da alan girişimci, Bursa’nın birçok noktasında organik tavuk yumurtası satmaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tavuk Çiftliği Kurmak

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Nurgül Yalın’ın babası Halil Yalın, “Organik tavuk çiftliği kızımın yapabileceği bir işti. Ben de elimden geldiği kadar destek oluyorum. Kızımın bir çocuğu da var. Torunumun okuması için maddi anlamda bu işin büyük katkısı oldu. Şimdiye kadar ben dışarıdaki işleri halletim. Kızım da tavuklara baktı. Satışlarıyla ben ilgileniyorum. Sıkıştıkları yerde biz destek sağlıyoruz. Günde yaklaşık 700 tane yumurta alıyoruz. Kolisi 20-25 TL arasında değişiyor. Bu sene fiyatlardan memnunuz” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRYumurta Fiyatları Hızla Yükseliyor: Tavuk Çiftliği Açmak Şimdi Daha Karlı

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık