1. Anasayfa
  2. 10 Bin TL Sermaye İle Ne İş Yapılır

10 Bin TL Sermaye İle Ne İş Yapılır

10 Bin TL Sermaye İle Ne İş Yapılır

10 bin TL sermaye 2023 yılı şartlarında sermayeye bağlı bir iş yapmak için yeterli bir rakam gibi görünmüyor mu? Merak etmeyin, parayı doğru kullanacak olursanız bu rakamlarla da harika işler ortaya koyabilirsiniz.

Sermaye olarak 10 bin lira günümüz şartlarında ürün stoklamak için yeterli gelmeyecektir. Ancak bilgi satın almak için hala iyi bir rakam. 

10 Bin Lira İle Balık Tutmayı Öğrenin

 

Size 10 bin lira karşılığında iyi bir cep telefonu bile alamazken, çok daha kıymetli bilgiler alabileceğinizi söylesek ne derdiniz? Bir çok eğitim platformunda insanlar bilgilerini ve tecrübelerini bu rakamlardan çok daha makul rakamlara genele açıyorlar. Yani size balık vermeseler de balık tutmayı öğretmeye hazırlar.

Örneğin Udemy eğitim platformunda ortalama 250 TL – 500 TL aralığında olan eğitimler için kampanyaları takip ederek denk getirdiğinizde 50 TL gibi rakamlara 15 saatlik eğitimler alabilirsiniz. Bu da ilgilendiğiniz alanda alacağınız eğitimlerden sonra bile 10 bin TL’lik sermayenizden hala belli bir rakamın elinizde kalacağını gösteriyor. 

Udemy konusunu ayrı bir başlıkta inceliyoruz ama hazır buradayken şunları söylemekte fayda var. Örneğin finans piyasalarına ilginiz var, borsa, kripto para ve bankacılık sistemleri üzerine bilgi edinip buradan gelir elde etmek istiyorsunuz. 

Borsa konusunda aşağıdaki eğitim işinizi görmez mi? Üstelik 269,99 TL

udemy-borsa-teknik-analiz-finans-egitimihttps://www.udemy.com/course/uygulamali-borsa-ve-temel-analiz-egitimi/

Yoksa İlginizi daha çok kripto para piyasası mı çekiyor? Onunla ilgili eğitimlere bir göz atalım isterseniz.

Kripto Para ile aylık düzenli gelir stratejisi

Bu kursu alarak borsada işlem yapmadan önce, paranızı nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz.

Tabi ütopik hayallerinizi biraz erteleyip bir günde zengin olmak hedefini bırakmalısınız. Bire yüz kazandıran coinler oldu mu evet, ama her zaman olacak durumlar değil. Anında 10 kat para kazanmak isteseniz de  gerçek dünyada çoğu zaman bu mümkün olmaz.

Bu eğitimi aldığınızda stratejinin önemini anlayarak, finansal özgürlüğün gerekliliğini yerine getirip, coin dünyasında alım satımın inceliklerini öğrenebilirsiniz.

En önemlisi; anaparanızı koruyarak, sürekli gelirler elde ederken, kendi sermayenizi kendiniz yönetebileceksiniz.

Kripto para alış verişi, içinde ince detayların olduğu bir hobiden çok artık mesleğe dönmüş durumdadır. Yeni öğrenilen her meslekte olduğu gibi, kripto para konusunda trader olabilmeniz için çok çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Sonuçları garanti olmasa da 169,99 TL karşılığında öğrenilecek bir çok bilgiyi bu ve bu tarz eğitimlerde bulabilirsiniz.